Інфрачервоні хвилі

У природі існує тільки два варіанти для передачі тепла від джерела тепла до того, кого хочемо "нагріти": конвекція і інфрачервоні хвилі. При конвекції - обігрівач нагріває повітря. А повітря в свою чергу, нагріває нас з вами в міру того, як поширюється по приміщенню. Частина тепла губиться, частина піднімається до стелі, частина випаровується через систему повітрообміну. І ще частина - гріє нас з вами. Крім того, очевидно, що біля підлоги температура низька і ноги продовжують мерзнути, а біля стелі найвища - тільки там нікого немає. А повітря в свою чергу, нагріває нас з вами в міру того, як поширюється по приміщенню.

Інфрачервоні хвилі, які випромінює джерела тепла, поширюються в просторі і поглинаються лише людьми і предметами, але не поглинаються повітрям, через який вони проходят. Інфракрасное випромінювання діє на нас з вами, а потрапляючи на тіло перетворюються в тепло.Соответственно тепло передається нам з вами безпосередньо і не втрачається в процесі передачі.

temperature

Таким чином, ясно що ІК промені найбільш ефективний варіант для передачі тепла і обігріву. Тому конвектора і інші рішення з конвекцією поступово відходять в минуле. Інфрачервоні хвилі бувають короткими, середніми і довгими. Чим вище температура нагрівача тим коротше хвиля.

logo

Короткохвильове інфрачервоне випромінювання - це хвилі від джерела тепла, температура якого становить 300 градусів і більше. Короткі ІК промені здатні проникати глибоко в тканини організму - до 4 сантиметрів, викликаючи при цьому нагрів внутрішніх органів. Саме тому його використовують в медицині, але у вигляді короткочасних сеансів.

А в чому ж тоді полягає шкода короткохвильового інфрачервоного випромінювання для людини? Одне з найбільш шкідливих наслідків - пересихання шкірного покриву. Поверхня шкіри, звернена до ІК-джерела тепла перегрівається, волога випаровуватися і відбувається «опік». Вважається, що короткохвильові промені небезпечні для органів зору. І звичайно, тепловий удар, який виникає під час отримання людиною значної кількості короткохвильових випромінювань.

logo

Довгохвильове інфрачервоне випромінювання - це хвилі від джерела тепла, температура якого становить 200 градусів і менше. Медичні дослідження довели, що довгохвильове випромінювання не тільки абсолютно нешкідливо для людського організму, але і приносить йому користь, впливаючи позитивним чином на здоров'я людини. Самим "древнім" представником довгохвильового джерела тепла в старовину були російські печі. Кожен пам'ятає це відчуття проникаючого тепла, коли лежав у дідуся з бабусею на розтопленої грубки. ІК промені - дуже часто використовуються в медицині. Для відновлення сил і лікування багатьох захворювань шкіри і в цілому організму.

Ми пропонуємо широкий вибір довгохвильових інфрачервоних обогревателей.Есть лінійка з металу, якщо лінійка з розжареного скла різних кольорів. Моделі представлені в різних потужностях від 300 Ватт до 1000 Ватт. Вся продукція виготовлена ​​нами на сучасному обладнанні. Кожен продукт має сертифікати відповідності: як Українські, так європейські.

Кошик

Увійти

Реєстрація

Спасибо

Регистрация прошла успешно

Дякуємо!


Оператор зв'яжеться з вами
найближчим часом