Про нас

Безпечний, екологічний, економний обігрівач ― ось, продукт, який ми зробили для Вас!

ФОП Куницький Є.Е. - це українська виробнича компанія. Ми почали свою діяльність в 2006 році. За 10 років активної роботи компанія зайняла лідируюче місце на українському ринку і завоювала визнання у багатьох країнах Європейського союзу. Вироблені нами продукти незмінно високої якості, при цьому відповідають сучасним вимогам по надійності і безпеки. Якість нашої продукції підтверджено не тільки українськими, але і європейськими сертифікатами.

Наша мета

Мета нашої компанії - допомогти людям знайти тепло і комфорт в сучасному швидкоплинному світі. Більше 10 років тому своє бажання ми стали втілювати в життя, беручи за основу турботу про Людину і увагу до навколишнього його середовищі. Ми усвідомлювали складність обраного шляху, але не відступили від своєї мрії. Ми втілили її в життя через унікальність розробленої технології. популярність у покупців у багатьох країнах світу.

tile

Співробітництво

Ми рухаємося вперед і з нами ростуть і розвиваються наші Партнери. Наше партнерство засноване на довірі, взаємній повазі, розумінні інтересів і завдань наших представників. І завдяки цьому наша співпраця з кожним роком міцніє і розвивається, а кількість представників і клієнтів неухильно зростає. Адже з кожним з партнерів ми вибудовуємо часто індивідуальну форму взаємодії, засновану на реалізації потреб партнера і його покупців.

tile

Робота з нами

  • Надійний бізнес на довгі роки
  • Впевненість в якісній продукції
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Безперебійна поставка продукції
  • Безвідмовне гарантійне обслуговування
  • Постійна підтримка товарних полиць і додавання новинок

Кошик

Увійти

Реєстрація

Спасибо

Регистрация прошла успешно

Дякуємо!


Оператор зв'яжеться з вами
найближчим часом