Часто задавані питання

Чи можу я встановити інфрачервоні панелі як основне опалення?

- Звичайно. Багато забудовників під час спорудження будівель встановлюють наші інфрачервоні панелі як основне опалення. Обмежень немає як по типу житлового приміщення (від приватного будинку до багатоповерхового житлового будинку) так і по використовуваних в будівництві матеріалів (дерево, цегла, OSB плити, бетон та інші матеріали). Так само панелі можуть використовуватися як додаткове опалення або як обігрівачів.

Які дозволи необхідно отримати для установки інфрачервоної панелі?

- Для установки електричного обігрівача «SunWay» дозвільна документація не потрібна. А за рахунок низького енергоспоживання - так само немає необхідності в збільшенні лімітів по електриці.

Чи зможу я самостійно встановити панель без майстра?

- Панель дуже проста в установці - її монтаж займе всього 5 хвилин. Все що від вас треба це дриль і викрутка. Користуючись, монтажної схеми (яка лежить в коробці) - просвердлите отвори в тому місці, де ви хочете встановити обігрівач. Закріпіть кронштейни (які йдуть в комплекті), 4-ма дюбелями (якими так само у вас в коробці) на стіні. Зафіксуйте панель на кронштейнах. Готово!

Чи можна встановлювати панель за шторою / тюлем?

- можна . Панель часто встановлюється під вікном, де зазвичай стоять стаціонарні радіатори, стикання з штори не пожароопасно. Але важливо розуміти, що і як у випадку зі звичайними радіаторами перекриття панелі будь-якими предметами (штора, диван, шафа) - зменшує ефективність обігріву.

Чи можна обпектися об панель?

- Ні. Обпектися можна. Температура панелі не перевищує 80 градусів Цельсія - для моделей без вбудованого регулятора. У моделях з регуляторами RE - температура панелі регулюється від 40 до 95 градусів - самостійно споживачем.

Чи викликає інфрачервоні панелі головні болі?

- Ні. У інфрачервоних панелей SunWay довгохвильове випромінювання яке позитивно позначається на самопочутті та здоров'я людини. Довга інфрачервона хвиля не тільки не шкодить, а навпаки - корисна для організму.

Чи можна встановити металевий обігрівач у вологому приміщенні?

- Електропанель «SunWay» має ступінь захисту від вологості - IP 54, що дозволяє встановлювати його в приміщеннях з високою вологістю. Тому навіть потрапляння бризок води на працюючий обігрівач - не приведе до його поломки. А подвійний шар порошкової фарби захистить метал від корозії. Єдине про що вам необхідно потурбуватись - гідроізоляція проводів.

Чому інфрачервоні панелі економніше, ніж масляні обігрівачі або конвектора?

- SunWay - найекономніший обігрівач. Так як ККД використання електрики (переклад електрики в тепло) близько 99,9%, а все тепло він віддає людині через інфрачервоні хвилі. Завдяки інфрачервоному принципом роботи, панелі SunWay дозволяють істотно економити на електроенергії і скоротити витрати на опалення.

Скільки в місяць я буду платити за електроенергію, якщо встановлю електричний обігрівач «SunWay»?

- Економія складе від 30% і більше - в залежності від то, яким чином здійснювався обігрів приміщення раніше. Якщо вам необхідний детальний розрахунок під конкретне приміщення і ви хочете знати скільки будуть складати щомісячні витрати - зверніться до наших фахівців і вони допоможуть вам з розрахунками.

Що таке терморегулятор і для чого він потрібен?

- Терморегулятор - прилад, який дозволяє підтримувати необхідну температуру в приміщенні і при цьому економити на електроенергії. Ми іспользеум в свій роботі як зовнішні терморегулятори, так і вбудовані в прилади.

Чи не знайшли відповідь?
Зв'яжіться з нами!

Ви можете зв'язатися з нами з допомогою одного з контактних номерів, і наш менеджер відповість на всі ваші запитання, з приводу замовлення, оплати, доставки або вибору ідеального варіанту для вас. Також ви можете заповнити форму зворотного зв'язку, і наш менеджер передзвонить вам сам.

Заповніть форму

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Кошик

Увійти

Реєстрація

Спасибо

Регистрация прошла успешно

Дякуємо!


Оператор зв'яжеться з вами
найближчим часом