Принцип роботи

Інфрачервоні хвилі це найбільш економічне і ефективне рішення щодо обігріву і опалення, тому в наших обігрівачах 80% теплової енергії ми передаємо за допомогою інфрачервоних променів. Решта 20% тепла передаються за допомогою конвекції.

principle one
1

Нагріваючий елемент

У центрі знаходиться ніхромовий нагрівальний елемент закритого типу, і теплопровідної кварцовий шар, що створює передачу тепла в наступні частини панелі

principle one
2

Ізоляційний тен

В обігрівачах Sun way нагрівальний кабель втягнутий в слюдопласт - ізоляційний шар. Така технологія виключає зміни положення нагрівача, усуває можливість замикання і підвищує рівень безпеки.

principle one
3

Інфрачервоні хвилі

Через лицьову частину обігрівача Sun way виходять інфрачервоні хвилі, які нагрівають в приміщенні всі об'єкти і людей, що знаходяться в приміщенні.

principle one
4

Високий вологозахист

Інфрачервоні панелі sun way сертифіковані Україною та Європейським союзом. Дотримані всі заходи безпеки і мають високу ступінь влагозіщіти ip 54

principle one
5

Відбите тепло

Задня частина обігрівача ізольована і нагрівається менше передньої за рахунок додаткових шарів які відображають тепло в кімнату

Корпус продукту виконаний зі сталі товщиною 0,85мм-1,00мм, що забезпечує високу надійність виробу і міцність. Із зовнішнього і внутрішнього боку корпус пофарбований двома шарами порошкової фарби, яка після нанесення запікається в печі. Це забезпечує довговічність виробу і дозволяє використовувати інфрачервоний обігрівач в сирих приміщеннях і приміщеннях з високою вологістю.

ККД наших інфрачервоних обігрівачів 99,9% - так як тепло передається від джерела тепла безпосередньо споживачеві. Воно не витрачається на обігрів труб, зовнішніх тепломереж і не втрачається через неякісні комплектуючих. Вся спожита з електромережі енергія без залишку віддається безпосередньо людині. Продукт може встановлюватися на пересувні опори або монтуватися на стіну. Для цього в комплекті є відповідні кронштейни.

Earth

Одночасний контроль температури самої панелі і повітря в приміщенні.

Earth

Додаткова економія електроенергії до 10% -15%

Earth

Індивідуальне управління вашим комфортом.

Кошик

Увійти

Реєстрація

Спасибо

Регистрация прошла успешно

Дякуємо!


Оператор зв'яжеться з вами
найближчим часом