Технологія обігріву

При проектуванні і виготовленні своїх панелей SunWay використовують сучасні, передові технології піклуючись як про довгостроковість і простоті у використанні, так про естетику дизайну і економічності, але найголовнішим предметом в розробці і гідністю наших панелей є - користь і позитивний вплив на людський організм. У цьому розділі ви можете ознайомитись з основними принципами роботи інфрачервоних панелей, їх використанні і установці.

Перевага інфрачервоних панелей SunWay

silence

Варіанти застосування

Інфрачервоні панелі використовуються як автономне опалення, додаткове опалення або як локального обігріву.

Детальніше
silence

Інфрачервоні хвилі

Довгохвильове інфрачервоне випромінювання не просто безпечно, а й корисно для організму людини. Не варто плутати його з короткими хвилями.

Детальніше
silence

Принцип роботи

Нагрівальний елемент, кілька шарів теплоізоляції, керамічна плита, металевий корпус. Дізнайтесь детально про технології ІК панелей.

Детальніше
silence

Переваги

Сьогодні існує безліч варіантів опалення та обігріву. ІК панелі впевнено лідирують в порівнянні з іншими технологіями.

Детальніше
silence

Характеристики

Автономне опалення SunWay - це не тільки красиве, просто в установці опалення, але і недороге в покупці, установці обладнання, а так само програмований і корисне.

Детальніше
silence

Оздоровче тепло

Встановити панелі SunWay так само просто як поставити вентилятор. Це саме просто і легке в монтажі автономне опалення з установкою якого впорається навіть старшокласник.

Детальніше

Кошик

Увійти

Реєстрація

Спасибо

Регистрация прошла успешно

Дякуємо!


Оператор зв'яжеться з вами
найближчим часом