Оздоровче тепло

Не одноразово медичні дослідження доводили, що довгохвильове випромінювання не тільки абсолютно нешкідливо для людського організму, але і приносить йому користь, впливаючи позитивним чином на здоров'я і психо емоційне самопочуття. Та й не тільки для людини воно корисно - всі ми знаємо, що рослини потребують світлі, адже без нього немає ні зростання, ні цвітіння, ні в цілому життя. ІК промені - дуже часто використовуються в медицині. Для відновлення сил і лікування багатьох захворювань шкіри і в цілому організму. Адже потрапляючи під вплив теплової хвилі, організм починає «оживати».

Стоунтерапия

На одному кінці землі в Китаї ще в 2 тисячолітті до н.е. була винайдена Стоун-терапія. Завдяки Тибетським ченцям вона перетворилася в Исскусство лікування за допомогою нагрітих каменів. Армія Чингіз-Хана пронесла це засіб для зняття втоми і лікування від застуди через весь континент.

therapy

Використання тепла в наш час

І сьогодні цей ефект - інфрачервоного довгохвильового випромінювання - активно используеться сучасною людиною. ІК промені - дуже часто використовуються в медицині. Для відновлення сил і лікування багатьох захворювань шкіри і в цілому організму. Адже потрапляючи під вплив теплової хвилі, організм починає «оживати».

Довгохвильове інфрачервоне випромінювання на організм людини діє таким чином:

  • Стабілізує артеріальний тиск
  • Підсилює мозкову активність
  • Забезпечує вироблення біологічно активних речовин
  • Надає умертвляти ефект для грибків і бактерій
  • Здійснює регенерацію шкірного покриву.
  • Виводить важкі метали і токсини

Кошик

Увійти

Реєстрація

Спасибо

Регистрация прошла успешно

Дякуємо!


Оператор зв'яжеться з вами
найближчим часом