Етап 1

Розрахункові дані

Етап 2

Всього

кВт / місяць
грн / місяць *

"Розрахунок зроблений для 4 категорії споживачів згідно" Поточним тарифами на електроенергію для населення, встановлені відповідно до постанови НКРЕКУ України № 220 від 26.02.2015 (діючі з 1 березня 2016 року) "

Необхідна кількість одиниць для вашого варіанту опалення:
од.
Вартість обладнання:
грн
Етап 3

Вибір кольору

Вартість обладнання:
грн

Перед тим як встановити в квартирі, офісі нове опалювальне обладнання або доповнити вже наявний, необхідно визначити які саме панелі і в якій кількості будуть потрібні в кожній кімнаті будинку. Для цього попередньо розраховується обсяг теплових втрат, який вимагає компенсації.

Скільки потрібно тепла?

Найпростіше приблизно визначити кількість тепла, необхідного для підтримки тепла - виконати розрахунок опалення за площею приміщення. Потрібно в обов'язковому порядку врахувати потужність обраних обігрівальних панелей. При цьому не варто допускати перевитрати, щоб в результаті не платити за електричне опалення в квартирі більше, ніж потрібно.

При покупці опалювальних приладів на сайті sunway.ua можна докладно дізнатися параметри кожного з них. Там вказується не тільки потужність, але і температура кожного елемента для системи, площа, на яку вона розрахована і вже виходячи з цих даних можна розраховувати скільки панелей і які моделі потрібні для конкретної кімнати в будинку, офісі.

Тобто спочатку необхідно розрахувати скільки тепла потрібно в приміщенні, а вже потім підбирати прилади в розрахунку на це число. Число, що вийшло панелей округлюють за бажанням власника будинку.

Також необхідно враховувати наявність всіх інших джерел тепла. Наприклад, при наявності кухонної плити, якою користуються постійно можна округлити кількість елементів системи опалення в меншу сторону. А ось якщо до кімнати примикає відкритий або закритий балкон, є великі вікна або просто приміщення є кутовим, то необхідно це доля в розрахунках, так як вони - джерела великих тепловтрат.

Наш калькулятор

Звичайно, можна всі ці обчислення проводити самостійно, вдумливо підбираючи і оцінюючи кожну модель опалювального приладу, але набагато простіше для покупця скористатися нашим калькулятором розрахунку опалення в приватному будинку, квартирі.

Розроблений нашими співробітниками інструмент інтуїтивно зрозумілий і не зажадає ніяких додаткових даних. Досить ввести параметри приміщення, в тому числі площа, тип вікон і так далі. Після цього калькулятор онлайн прорахує не тільки необхідну потужність в кіловатах, але проведе оцінку щомісячної оплати за опалювальні послуги громадян України для 4 категорії споживачів. Крім цього, нижче можна буде вибрати лінійку обігрівачів, які сподобалися зовні або влаштовують за ціною. Калькулятор моментально покаже скільки таких приладів необхідно для конкретної кімнати при зазначених умовах.

При виникненні будь-яких складнощів достатньо зв'язатися з нашим менеджером через форму або замовити дзвінок в будь-який зручний час.

Кошик

Увійти

Реєстрація

Спасибо

Регистрация прошла успешно

Дякуємо!


Оператор зв'яжеться з вами
найближчим часом